GO
fotoGO

Divadlo v Dlouhé

Na 16. října jsme měli naplánované divadelní představení Plyšákoví gangsteři. Proto jsme po první vyučovací hodině vyrazili na stanici metra Háje, kde jsme všichni nastoupili do metra. Po přestupu jsme zdárně vystoupili na zastávce Náměstí Republiky.

Po pár  minutách chůze jsme vešli do Paláce Dlouhá, kde jsme vyhledali Divadlo  v Dlouhé. Po chvíli čekání jsme odevzdali v šatnách kabáty a vyrazili jsme do sálu, kde se naše představení mělo konat. Po menším zpoždění se konečně ozvalo třetí zazvonění a na jeviště vešli herci, kteří začali hrát příběh Erika Medvěda, který musí vyškrtnout gangstera Holuba ze seznamu smrti, jinak přijde o svou milovanou manželku zaječici Emmu. Proto se Erik vydává za svými přáteli s prosbou o pomoc. Vydávají se na nebezpečnou výpravu, kde ale zjišťují, že na seznamu není jen Holub, ale také Erikův bratr Teddy. Hlavní postava si ale může vybrat jen jedno jméno, které vyškrtne. Nakonec se rozhodne, že je pro něj důležitější jeho bratr.

Když divadelní představení skončilo, všichni si ještě povídali, jak se jim představení líbilo. Rychle jsme si vyzvedli své věci v šatně a vyrazili jsme zpět na metro. Po necelé hodině cesty jsme dorazili na stanici metra Háje a vydali jsme se na cestu zpět do školy.

Představení bylo moc zajímavé a většině se líbilo. Mělo zajímavý děj a bylo i hezky zahrané.

Valérie Swaczynová 2. E


FOTOGALERIE:

https://photos.app.goo.gl/TH4URDhMMk1YH36W6

sekunda v dlouhe