Naše dívky ze tříd 1.J, 2.H, 3.R a 3.S ve složení Anička Hromířová, Verča Lukešová, Bára Slavíková, Zuzka Dobišová, Kristýna Eislerová, Bibi Tranová, Verča Janotová, Monča Smiešková, Denisa Karlíková a kapitánka družstva Kylie Neuschaeferová se dne 28.4.2016 zúčastnily Přeboru Prahy ve volejbale, kam postoupily jako vítězné družstvo z Přeboru Prahy 11.

Závodu, který se konal v SK Meteor v Praze 8,  se zúčastnilo celkem 14 škol z celé Prahy a naše družstvo žákyň v tomto těžkém souboji vybojovalo 5. místo. Nutno podotknout, že jsme byly oslabeny o dívky ze 4.P a 4.Q / Emu, Šárku, Monču, Terezu, Markétu, Míšu/, které se též zasloužily o prvenství v obvodním kole, a které jsou momentálně na stmelovacím kurzu.

Dívkám gratulujeme

Lea Nesvadbová